TG-A4500F-150-150-3.0
Part Number:
TG-A4500F-150-150-3.0
Description:
THERM PAD 150MMX150MM PURP
In Stock:
9
Adhesive :
Tacky - One Side
Backing, Carrier :
Fiberglass
Outline :
150.00mm x 150.00mm
Thermal Conductivity :
4.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.118" (3.00mm)