TG-A38KF-190-140-2.5-1A
Part Number:
TG-A38KF-190-140-2.5-1A
Description:
THERM PAD 190MMX140MM BLUE
In Stock:
9
Adhesive :
Tacky - One Side
Backing, Carrier :
Fiberglass
Outline :
190.00mm x 140.00mm
Thermal Conductivity :
1.8W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0984" (2.500mm)