TG-A20KX-190-140-5.0-1A
Part Number:
TG-A20KX-190-140-5.0-1A
Description:
THERM PAD 190MMX140MM GRAY
In Stock:
14
Adhesive :
Tacky - One Side
Outline :
190.00mm x 140.00mm
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)