TG-A373S-310-310-0.5-0
Part Number:
TG-A373S-310-310-0.5-0
Description:
THERM PAD 310MMX310MM YLW
In Stock:
11
Material :
Silicone
Outline :
310.00mm x 310.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)