TG-A20KX-385-285-0.3
Part Number:
TG-A20KX-385-285-0.3
Description:
THERMAL PAD 385X285MM DARK GREY
In Stock:
20
Color :
Gray
Material :
Silicone
Outline :
385.00mm x 285.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0118" (0.300mm)