TG-A38KX-285-190-0.5-1A
Part Number:
TG-A38KX-285-190-0.5-1A
Description:
THERM PAD 285MMX190MM BLUE
In Stock:
19
Adhesive :
Tacky - One Side
Outline :
285.00mm x 190.00mm
Thermal Conductivity :
3.8W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)