TG-A20KX-285-190-0.5-2A
Part Number:
TG-A20KX-285-190-0.5-2A
Description:
THERM PAD 285MMX190MM GRAY
In Stock:
19
Color :
Gray
Material :
Silicone
Outline :
285.00mm x 190.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)