TG-A4500F-150-150-1.0
Part Number:
TG-A4500F-150-150-1.0
Description:
THERM PAD 150MMX150MM PURP
In Stock:
16
Adhesive :
Tacky - One Side
Backing, Carrier :
Fiberglass
Outline :
150.00mm x 150.00mm
Thermal Conductivity :
4.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0394" (1.000mm)