TG-A38KX-190-140-1.0-2A
Part Number:
TG-A38KX-190-140-1.0-2A
Description:
THERM PAD 190MMX140MM BLUE
In Stock:
16
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Outline :
190.00mm x 140.00mm
Thermal Conductivity :
3.8W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0394" (1.000mm)