TG-A9000-20-20-3.0
Part Number:
TG-A9000-20-20-3.0
Description:
THERM PAD 20MMX20MM PINK
In Stock:
47
Outline :
20.00mm x 20.00mm
Thermal Conductivity :
9.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.118" (3.00mm)