TG-A9000-25-25-1.5
Part Number:
TG-A9000-25-25-1.5
Description:
THERM PAD 25MMX25MM PINK
In Stock:
26
Outline :
25.00mm x 25.00mm
Thermal Conductivity :
9.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0591" (1.500mm)