TG-A9000-30-30-1.0
Part Number:
TG-A9000-30-30-1.0
Description:
THERM PAD 30MMX30MM PINK
In Stock:
34
Outline :
30.00mm x 30.00mm
Thermal Conductivity :
9.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0394" (1.000mm)