TG-A9000-20-20-2.0
Part Number:
TG-A9000-20-20-2.0
Description:
THERM PAD 20MMX20MM PINK
In Stock:
131
Outline :
20.00mm x 20.00mm
Thermal Conductivity :
9.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0790" (2.000mm)