TG-A3500-50-32-1.0
Part Number:
TG-A3500-50-32-1.0
Description:
THERM PAD 50X32MM YLW
In Stock:
63
Outline :
50.00mm x 32.00mm
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
3.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0394" (1.000mm)