TG-A9000-30-30-0.5
Part Number:
TG-A9000-30-30-0.5
Description:
THERM PAD 30MMX30MM PINK
In Stock:
100
Outline :
30.00mm x 30.00mm
Thermal Conductivity :
9.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)