T68A-270-270-0.055
Manufacturer:
T-Global Technology
Part Number:
T68A-270-270-0.055
Category:
Pads, Sheets
Description:
GRAPHITE HEAT SPREADER 270X270MM
In Stock:
36
Manufacturer :
T-Global Technology
Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Adhesive - Both Sides
Backing, Carrier :
Color :
Black
Material :
Graphite
Outline :
270.00mm x 270.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0022" (0.055mm)