GT10D-150-150-0.25-1A
Part Number:
GT10D-150-150-0.25-1A
Description:
THERMAL PAD 150X150MM PINK
In Stock:
66
Adhesive :
Adhesive - One Side
Outline :
150.00mm x 150.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
1.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0098" (0.250mm)