TG-AH486-33-12.7-0.5-1A
Part Number:
TG-AH486-33-12.7-0.5-1A
Description:
THERM PAD 33X12.7MM W/ADH GRAY
In Stock:
356
Adhesive :
Adhesive - One Side
Outline :
33.00mm x 12.70mm
Product Status :
Active
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
3.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)