TG-AL373-35-35-0.5
Part Number:
TG-AL373-35-35-0.5
Description:
THERMAL PAD 35X35MM YELLOW
In Stock:
640
Material :
Silicone
Outline :
35.00mm x 35.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
1.8W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)