TG-ALC-30-30-0.2-0
Part Number:
TG-ALC-30-30-0.2-0
Description:
THERMAL PAD 30X30MM GREEN
In Stock:
346
Outline :
30.00mm x 30.00mm
Thermal Conductivity :
4.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0079" (0.200mm)