TG-A38KF-190-140-4.0
Part Number:
TG-A38KF-190-140-4.0
Description:
THERM PAD 190MMX140MM BLUE
In Stock:
10
Adhesive :
Tacky - One Side
Backing, Carrier :
Fiberglass
Color :
Blue
Outline :
190.00mm x 140.00mm
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
3.3W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.157" (4.00mm)