GT10D-60-30-0.25-0
Part Number:
GT10D-60-30-0.25-0
Description:
THERMAL PAD 60X30MM PINK
In Stock:
359
Outline :
60.00mm x 30.00mm
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
1.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0098" (0.250mm)