TG-ALC-20-20-0.2-0
Part Number:
TG-ALC-20-20-0.2-0
Description:
THERMAL PAD 20X20MM GREEN
In Stock:
425
Outline :
20.00mm x 20.00mm
Thermal Conductivity :
4.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0079" (0.200mm)