GT10D-33-24.4-0.25-0
Part Number:
GT10D-33-24.4-0.25-0
Description:
THERMAL PAD 33X24.4MM PINK
In Stock:
498
Outline :
33.00mm x 24.40mm
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
1.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0098" (0.250mm)