GT10D-32-25-0.25-0
Part Number:
GT10D-32-25-0.25-0
Description:
THERMAL PAD 32X25MM PINK
In Stock:
500
Outline :
32.00mm x 25.00mm
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
1.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0098" (0.250mm)