GT10D-15.1-11.5-0.25-1A
Part Number:
GT10D-15.1-11.5-0.25-1A
Description:
THERMAL PAD 15.1X11.5MM PINK
In Stock:
495
Adhesive :
Adhesive - One Side
Outline :
15.10mm x 11.50mm
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
1.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0098" (0.250mm)