GT15-150-150-0.23-0
Manufacturer:
T-Global Technology
Part Number:
GT15-150-150-0.23-0
Category:
Pads, Sheets
Description:
THERM PAD 150MMX150MM YLW
In Stock:
77
Manufacturer :
T-Global Technology
Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Backing, Carrier :
Fiberglass
Color :
Yellow
Material :
Silicone Elastomer
Outline :
150.00mm x 150.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
1.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0090" (0.229mm)