TG-A1250-100-100-5.0
Manufacturer:
T-Global Technology
Part Number:
TG-A1250-100-100-5.0
Category:
Pads, Sheets
Description:
THERM PAD 100MMX100MM GREEN
In Stock:
4
Manufacturer :
T-Global Technology
Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Backing, Carrier :
Color :
Green
Material :
Silicone
Outline :
100.00mm x 100.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
12.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)