TG-A486G-150-150-5.0-0
Part Number:
TG-A486G-150-150-5.0-0
Description:
THERM PAD 150MMX150MM GRAY
In Stock:
7
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Outline :
150.00mm x 150.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
6.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)