TG-A1660-40-40-2.0
Part Number:
TG-A1660-40-40-2.0
Description:
THERM PAD 40X40MM GRAY
In Stock:
16
Outline :
40.00mm x 40.00mm
Thermal Conductivity :
16.6W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0790" (2.000mm)