TG-APC93-150-150-1.0-0
Part Number:
TG-APC93-150-150-1.0-0
Description:
THERM PAD 150MMX150MM GRAY
In Stock:
18
Outline :
150.00mm x 150.00mm
Product Status :
Active
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0394" (1.000mm)