TG-A3500F-100-100-2.0
Part Number:
TG-A3500F-100-100-2.0
Description:
THERM PAD 100MMX100MM YLW
In Stock:
75
Adhesive :
Tacky - One Side
Backing, Carrier :
Fiberglass
Outline :
100.00mm x 100.00mm
Thermal Conductivity :
3.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0790" (2.000mm)