TG-A3500F-100-100-1.5
Part Number:
TG-A3500F-100-100-1.5
Description:
THERM PAD 100MMX100MM YLW
In Stock:
26
Adhesive :
Tacky - One Side
Backing, Carrier :
Fiberglass
Outline :
100.00mm x 100.00mm
Thermal Conductivity :
3.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0591" (1.500mm)