TG-A1450-40-40-1.0
Part Number:
TG-A1450-40-40-1.0
Description:
THERM PAD 40X40MM RED
In Stock:
33
Outline :
40.00mm x 40.00mm
Thermal Conductivity :
14.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0394" (1.000mm)