TG-APC94-150-150-4.0-0
Part Number:
TG-APC94-150-150-4.0-0
Description:
THERM PAD 150MMX150MM RED
In Stock:
16
Color :
Red
Outline :
150.00mm x 150.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
4.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.157" (4.00mm)