TG-A1780-25-25-1.0
Part Number:
TG-A1780-25-25-1.0
Description:
THERM PAD 25MMX25MM GRAY
In Stock:
84
Outline :
25.00mm x 25.00mm
Thermal Conductivity :
17.8W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0394" (1.000mm)