TG-A6200-40-40-4.0
Part Number:
TG-A6200-40-40-4.0
Description:
THERM PAD 40X40MM BLUE
In Stock:
48
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Outline :
40.00mm x 40.00mm
Thermal Conductivity :
6.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.157" (4.00mm)