TG-A1780-20-20-1.5
Manufacturer:
T-Global Technology
Part Number:
TG-A1780-20-20-1.5
Category:
Pads, Sheets
Description:
THERM PAD 20MMX20MM GRAY
In Stock:
57
Manufacturer :
T-Global Technology
Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Backing, Carrier :
Color :
Gray
Material :
Silicone
Outline :
20.00mm x 20.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
17.8W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0591" (1.500mm)