TG-A1450-25-25-2.0
Part Number:
TG-A1450-25-25-2.0
Description:
THERM PAD 25MMX25MM RED
In Stock:
46
Outline :
25.00mm x 25.00mm
Thermal Conductivity :
14.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0790" (2.000mm)