TG-A1450-30-30-1.0
Part Number:
TG-A1450-30-30-1.0
Description:
THERM PAD 30MMX30MM RED
In Stock:
65
Outline :
30.00mm x 30.00mm
Thermal Conductivity :
14.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0394" (1.000mm)