TG-A1780-15-15-1.5
Part Number:
TG-A1780-15-15-1.5
Description:
THERM PAD 15MMX15MM GRAY
In Stock:
95
Color :
Gray
Outline :
15.00mm x 15.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
17.8W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0591" (1.500mm)