TG-A1660-30-30-0.5
Part Number:
TG-A1660-30-30-0.5
Description:
THERM PAD 30MMX30MM GRAY
In Stock:
71
Outline :
30.00mm x 30.00mm
Thermal Conductivity :
16.6W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)