TG-T1000-151.5-148-0.25-5PT
Part Number:
TG-T1000-151.5-148-0.25-5PT
Description:
THERM TAPE 151.5MMX148MM W/ADH
In Stock:
76
Outline :
151.50mm x 148.00mm
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
1.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0100" (0.254mm)