TG-A3500-40-40-5.0
Part Number:
TG-A3500-40-40-5.0
Description:
THERM PAD 40X40MM YLW
In Stock:
70
Outline :
40.00mm x 40.00mm
Thermal Conductivity :
3.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)