TG-A6200-20-20-5.0
Part Number:
TG-A6200-20-20-5.0
Description:
THERM PAD 20MMX20MM BLUE
In Stock:
94
Outline :
20.00mm x 20.00mm
Thermal Conductivity :
6.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)