TG-A3500-40-40-3.0
Part Number:
TG-A3500-40-40-3.0
Description:
THERM PAD 40X40MM YLW
In Stock:
50
Outline :
40.00mm x 40.00mm
Thermal Conductivity :
3.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.118" (3.00mm)