TG-A1250-10-10-5.0
Part Number:
TG-A1250-10-10-5.0
Description:
THERM PAD 10MMX10MM GREEN
In Stock:
656
Outline :
10.00mm x 10.00mm
Thermal Conductivity :
12.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)