TG-A4500F-100-100-0.8
Part Number:
TG-A4500F-100-100-0.8
Description:
THERM PAD 100MMX100MM PURP
In Stock:
48
Adhesive :
Tacky - One Side
Backing, Carrier :
Fiberglass
Outline :
100.00mm x 100.00mm
Thermal Conductivity :
4.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0310" (0.787mm)