TG-A1660-10-10-0.5
Part Number:
TG-A1660-10-10-0.5
Description:
THERM PAD 10MMX10MM GRAY
In Stock:
863
Outline :
10.00mm x 10.00mm
Thermal Conductivity :
16.6W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)