TG-A4500-10-10-1.5
Part Number:
TG-A4500-10-10-1.5
Description:
THERM PAD 10MMX10MM PURP
In Stock:
618
Outline :
10.00mm x 10.00mm
Product Status :
Active
Thermal Conductivity :
4.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0591" (1.500mm)